Část devátá

16. prosince 2013 v 20:56 | Pret a Voldy |  Síla zpovědi
Část devátá


Michal za ním zakroutí hlavou. Přetáhne tričko přes hlavu a přesune se na postel. Tedy, přesunul by se, kdyby jí Lex rozestlal. Natáhne se, aby těžký přehoz shrnul alespoň do strany. "Měl by sis rozmyslet, co vlastně chceš, Lexi." houkne na něj ještě přes zavřené dveře. "A mákni, ta postel vypadá, že nebyla použitá tak sto let, bude v ní zima."

"Já to vím naprosto přesně. Tebe!" zavolá na něj zpátky, aby překřičel vodu. Dává přednost sprše, před rochněním ve vaně. Docela pozdě si uvědomí, že do té koupelny zaplul až moc rychle. Spací oblečení zůstalo položené na batohu. Zazubí se. No, začíná to zajímavě.

Než se Lex vykoupe, natáhne si na svoji půlku, kterou si bez ptaní přivlastnil, speciální podložku, která má držet jeho páteř. Ty peřiny jsou opravdu studené. Oklepe se, když mu přeběhne mráz po zádech jen z toho doteku.

Vypne sprchu a natáhne se po jednom ručníku. Zběžně se otře a jelikož se mu nechce oblékat do toho, v čem vlezl do koupelny, omotá si jen ručník kolem boků a otevře dveře. Vyvalí se dost páry, takže spěšně vejde do pokoje a dveře zase rychle přibouchne. Má rád teplou vodu, skoro až horkou.

"Nevěděl jsem, že tady máme taky saunu." zasměje se oblaku, který Lexe pronásleduje z koupelny. Potom strne. Kde má oblečení?! Chabý ručníček, který si drží na boku, toho opravdu moc nezakrývá. "To mám místo večerníčku?"

"Jistě. Sauna tu je, když se vyskytuješ v mé přítomnosti. A vzadu v tomhle traktu je i krytý bazének." Pousměje se jako sluníčko. Přejde k batohu a na postel položí svoje spací kraťasy a tílko. "Tohle je jen ošklivé dráždění, o co všechno přicházíš. Měl by ses teď chytit za nos a hořce zaplakat." pousměje se na něj. "Netušil jsem, že jsi ještě přes večerníčky. Kolik že ti to je?" během hovoru ze sebe prostě stáhne ručník a natáhne kraťasy. Nemá se studem problémy. On tedy rozhodně ne. Navíc, velmi si všímá, jak to působí na Michala. Jen aby mu nepřivodil srdeční infarkt.

Má se dívat na to představení, kterého se mu bezplatně dostává nebo se má raději pro všechnu soudnost světa odvrátit? "Opravdu chceš znát můj věk? Nebo to říkáš jen tak?" zbytek myšlenky zůstane zapomenut, když se neodvrátí a jeho pohled sklouzne po Lexově těle. "Pěknej kousek chlapa." zalichotí mu popravdě. Jenže do rozpaků ho tím asi nedostane, tak jako on jeho.

"Opravdu ho chci znát. Vypadáš hodně mladě." Natáhne se a z postele stáhne těžký přehoz. "Bude ti vadit přivřené okno? Venku je ještě teplo." přehoz odloží na křeslo a přejde k oknu a na chvíli ho otevře. "Je tu krásně, počkej, až to uvidíš ráno za světla. Nebudeš chtít odjet." pousměje se.

"Ještě pořád dvacet pět, když to musíš vědět." posune se s vozíkem tak, aby na Lexe viděl. Vypadá dost dobře, kolik je asi jemu? "Okno mi nevadí, když mi bude zima, budu mít zdroj tepla vedle sebe. Kolik je tobě, Lexi?" položí otázku nakonec. Nejsou ženský, aby se na věk kvůli společenským pravidlům nemohli ptát. Navíc spolu mají sdílet lože, to chce taky trochu informací o spolunocležníkovi.

"Víc než tobě." pousměje se a odstoupí od okna. Nechá ho trošku přivřené, ale ne moc, aby zase netáhlo. "Zajímalo by mě, kolik bys mi hádal." Přejde k Míšovi. "Dovolíš mi uložit tě, nebo musíš být soběstačný?" pousměje se.

"Musím být soběstačný, ale pro dnešek ti to dovolím, když ti to udělá radost." roztáhne ruce do stran od vozíku, stejně tak i úsměv. "Jsem jen tvůj."

"Tohle bys neměl říkat, může mě to svést k nějakým nepravostem." pousměje se. Za cíp trošku odtáhne deku, aby mohl Míšu hezky uložit. Pak se skloní k Míšovi a vsune ruce pod jeho kolena a nechá se obejmout. "Udělá mi to neskutečnou radost." Opatrně ho uloží do postele. "Zdá se mi to, nebo ti je zima?" zeptá se starostlivě. On sám je z té horké sprchy vyhřátý až až.

"Blázníš? Bude ze mě v té posteli holčička!" vyjekne, když se dostane do kontaktu s chladnou pokrývkou. "Je léto a ta peřina studená, jak kdyby jí měli v mrazáku. To sis taky předplatil se svojí protekcí?" zaklepe nevědomky zubama, jak se do něj pustí zima. Husí kůže je víc než viditelná.

"Samozřejmě." Ještě uklidí vozík trošku stranou, aby se o něj nepřerazil a aby ho zároveň měl Michal po ruce. "To je součást mého ďábelského plánu. Budeš se muset celou noc tulit." Pousměje se spokojeně. Obejde postel a vklouzne pod přikrývku z druhé strany.

"Netvrď mi, že to se tebou nic nedělá." oklepe se, ale tělo si rychle zvyká. Obzvlášť se společníkem tak blízko něj. A se společníkem tak spoře oděným. "Tak třicet." vyhrkne náhle, když si vzpomene, jak zazdil Lexova slova. Fakt, že potřebuje odvést pozornost na jiná témata než ta dvojsmyslná, raději ignoruje.

"Skoro. Letos mi bude dvaatřicet." přesune se blíž k Míšovi. "Mně je teplo. Vážně. Hele." Natáhne ruku, sevře v dlani Míšovu a přitiskne si ji na břicho. "Sakra, ty fakt nekecáš. Vždyť máš ruku jak kus ledu!"

Cukne sebou, když se jeho dlaň ocitne na ploše hladké kůže bříška. "Omlouvám se, pokus o hraní zmrzlý hérečky mi nevyšel podle plánu."

"Myslím, že budu muset já sehrát roli ohříváčku. Bylo by naprosto nepřípustné, abys mi tu umrzl. V létě. Se mnou v jedné posteli." Natáhne se pro jeho druhou ledovou ruku. Sevře ji v dlaních. "Tohle je u tebe normální, zmrzlíku?" zeptá se zvědavě a pak si vzpomene na to tetování. To by měl ještě důkladně prozkoumat. Sám nemá problémy, jeho břicho si po počátečním šokově ledovém doteku zvyklo. Je mu skoro horko, i když je pravda, že povlečení je opravdu studené. Ale to sám v tomhle teplu vítá. "Co kdybych tě trošku zahřál?"

Michal vymaní svoje dlaně z Lexova sevření, aby se hned přisunul celým tělem ke zdroji. "Nejsem, ale tohle je na mě trochu extrém. Krev mi v těle nekoluje tak skvěle ohřátá jako tobě," zazubí se. "Budeš muset vytrpět i to, že si z tebe udělám polštář. Jak bys mě asi tak zahříval? Leda že bys měl u sebe zimní kombinézu."

"Já jsem ohřátej pořádně." Zazubí se vesele. Přitáhne si Míšu pevněji k sobě a zachumlá se víc do peřin. Stejně se za chvíli bude muset odkopat, nebo se uvaří. Ale zatím Míša spolehlivě chladí. "Jsou různé způsoby, nejlepší je prý živočišné teplo. A nebo bych mohl zvolit jiný přístup. Ale to bych taky mohl skončit s pěstí v žaludku. I když, moc prostoru k manévrování teď nemáš, že?" Usměje se.

"Nemusíš mít obavy z toho, že bych se neubránil. Možná máš výhodu v nohách, ale o schopnosti pohybu mých rukou bych opravdu nepochyboval," vyplázne na něj jazyk. Lexovo tělo krásně hřeje a tak i zkřehlé tělo se začne ohřívat. "Prostor si v případě potřeby udělám vždycky. Stejně se za chvíli budu muset vrátit na svojí půlku postele."

"Věřím ti. Vůbec nepochybuju o tvých schopnostech. Já jsem stejně neškodný, jen čeřím vodu. Ale k něčemu bych se velice rád dostal. Svlékneš tričko dobrovolně nebo se budeme prát?" Zvedne tázavě obočí. "Nestihl jsem si tě předtím pořádně prohlédnout a teď mě to moc mrzí."

"Měl jsi jedinečnou možnost, však jsem ti to říkal. Tvoje chyba, že ses nepodíval. Takže jedině prát. Nebo... radši ne, ještě by to nedopadlo dobře a mě by potom zavřeli." zazubí se v šeru pokoje. O tom, že ho Lex sleduje, ho utvrzují otevřené oči, které se na něj celou dobu upřeně dívají.

"Já to klidně risknu." oznámí mu jen chviličku před tím, než se na něj překulí a obkročmo ho zasedne. "Jen se chci povídat na to tvé tetování trošku zblízka. Ani to mi nedovolíš?"

"Nejsem si jistý... budeš ho chtít totiž vidět celé a to... no... však víš... cudná panna." Nebrání se. Po zasednutí těla nemá moc šancí na obranu.

"Cudná panna, v posteli drak. To už jsme probírali, Michale." pousměje se. Prsty sklouznou po bříšku, aby našly lem trička. "Nemáš se přece za co stydět..." Pomaličku vytahuje tričko výš. Rozhodně by to chtělo víc světla, ale nechce ho děsit rozsvěcováním.

"Lexi... fakt to není dobrý nápad. Ale... tak jo, podívej se, stejně toho moc neuvidíš," rozesměje se nakonec, když si uvědomí tmu, která kolem nich panuje. Někdo totiž zhasl i to jediné světlo, které jim do pokoje z venku vrhalo trochu světla.

Hraně si povzdechne. "To vůbec není fér. Vůbec z toho nebudu moct usnout. Ale když už se nebudu moct dívat, prohlédnu si tě jinak."

"To si raději rozsviť... žádný zvědavý doteky, prosím." tohle ho trochu děsí. Málo lidí se dotýkalo jeho jizev, které tak nenávidí. A obzvlášť tuhle... Tak blbě ušitá jizva, která zhyzdila jeho tělo ještě víc, než už bylo. Dokonalé tetování bylo jediným řešením, jak ji trochu skrýt a nemít ji tak na očích. Teď už s ním splývala a bylo to mnohem lepší.

Na chvíli se zastaví. Copak to Míša ještě skrývá? Čeho se to bojí? Opatrně vytáhne tričko až téměř k jeho bradě. Nebude ho svlékat úplně. Trošku se přes něj natáhne k vypínání lampičky u postele. Pokoj zalije jemné tlumené světlo. Akorát tak, aby Lex viděl a příliš neoslepovalo. "Není se čeho bát, opravdu." zadívá se do Michalových očí. "Nejsem tu proto, abych ti ubližoval." sklopí pohled, aby si prohlédl tetování. "To je naprosto úchvatné..." vydechne okouzleně. Sleduje draka zabírajícího většinu Michalova břicha. Fascinuje ho tlama, která jakoby požírala pravou bradavku. Tělo, které se stáčí a vine po Michalově boku a ocas, který... "Ach bože..." vydechne. Přísahal by, že tohle je snad to nejerotičtější tetování, co kdy viděl.

Zpoza přivřených víček sleduje Lexovu reakci, překvapen tou, která přišla. Maskování je zřejmě dokonalé tak, jak s tatérem předpokládali. "Máš s tím nějaký problém? A můžu tě poprosit? Vím, že na mně sedíš a ten tlak taky cítím, ale kdybych na tebe neviděl, tak... můžeš jít o pár centimetrů výš?" Tajně doufá, že tím zakryje to hlavní lákadlo svého tetování, když ho nebude mít přímo před očima. Má pocit, že se musí odtáhnout, jenže je to jen pocit, že.

"Počkej, počkej." trošku se nadzvedne, aby ho tolik netížil vlastní vahou, ale nepouští pohled z lemu jeho pyžamových kalhot. "Přísahám, že tomuhle se opravdu nedá odolat... To si piš, že ho chci vidět celého. Bylo by moc kruté mi to teď zakázat. Už nejsem nejmladší, mohl by mě třeba schvátit infarkt." Prsty jemně pohladí drakovu hlavu. Bříška prstů narazí na zhrublá a vystouplá místečka. Svraští obočí přemýšlením... Nejspíš jizva. Opatrně pokračuje dál a hladí tak draka po páteři. Hodně dlouhá jizva. Ošklivá. Ale ten drak, to je mistrovské dílo. Kdyby se ho nedotkl, nepoznal by to. Prsty doputují až do míst, kde se dračí ocas schovává v pyžamových kalhotách. "Tohle je vážně naprosto..." došla mu slova. Zvláštní.

"Vážně, co?" prsty na rukách má zase odkrvené, jak je nervózní. Nikdy se takhle nevystavoval. Jasně... bazén a podobně, to je něco jiného. Ne takhle v soukromí. Na jizvy mu sahal snad jen Dwight, Alex a doktoři. Jenže... Lex to říkal... náhrada za Alexe. Skousne si dolní ret. "Podívej, Lexi... není to dobrý nápad, říkám ti to ještě jednou."

"Vážně naprosto... panebože, tohle by měl vidět Martin." vydechne. A hlavně nafotit. "Nikdy jsem nic podobného neviděl. A ani si nepřej vědět, co to se mnou dělá. Přísahám, že budu hodnej. Jen se podívám."

"To se nehodí..." síla bojovat ho dávno opustila. "Kdo je Martin?" zamračí se.

"Není na tom nic špatného." skoro jako jezinka. Jen dva prstíčky... Usměje se. "Je to můj kamarád a z tohohle by byl úplně mimo. Je to umělecký fotograf." zvědavé prsty lehce zaklesnuté za lem donutí látku trošku sklouznout. "Ach bože... ty vole." Velmi zajímavý pohled. Má trošku problémy tohle ustát. "Krása." vypadne z něj nakonec.

"Ok, máš jedinečnou možnost se podívat, Lexi. Ale to bude tak všechno, jo? Veškerá moje cudnost už stejně byla zabita." zazubí se, když sleduje jeho reakci. Reakcí viděl už hodně, ale takhle rozzářené oči ještě ne. "A fotografa prosím ne..."

"Taková možnost by se měla využít." Usměje se a sklouzne trošku níž, aby mohl kalhoty stáhnout ještě o trošku níž. Málem si překousne jazyk, když pohledem doputuje až ke špičce dračího ocasu, elegantně ovinuté kolem varlat... Lex jen zaúpí, jeho vlastní slabiny nesou tenhle pohled velmi drasticky. Na okamžik opře horké čelo o Michalovo bříško. "Proboha..."
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zuzana Zuzana | E-mail | 1. června 2014 v 15:22 | Reagovat

Oh, nedá sa odolať:D Lex je strašná vtierka, ale fakt neodolateľná. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama