Část dvacátá čtvrtá

7. února 2014 v 22:55 | Pret a Voldy |  Síla zpovědi
Část dvacátá čtvrtá


Vyputuje rty do míst, kde začíná čelist, aby to místečko jemně přejel nejdřív rty a pak lehce jazykem. Sjede o kousíček níž a zopakuje, pokaždé jen o pár milimetrů a znovu a znovu. Lehce testuje napnutou kůži. Dlaň volné ruky přesune zpět na Míšův hrudník a lehce se zapře.

Když se Lexovy rty dotknou prohlubně mezi přechodem krku a ramena, neovládne se a zasténá nahlas. Příval krve do slabin ho na okamžik připraví o dech, před očima se objeví hvězdičky. "Ach, bože..." volnou rukou vyhledá Lexovu horkou pokožku, jako by se potřeboval něčeho zachytit. Kdyby neležel, jde do kolen.

Spokojeně se pousměje, pomaličku se přesune na klíční kost, aby ji jemně olíbal a prozkoumal jazykem. Nechá Míšu trošku vydechnout, než se vrátí zpět na místo, které je to pravé pro laskání. Svůj objev si užívá, stejně jako vše, co to vyvolává u Míši. Nikam nespěchá. Času dost. Skoro líně se mazlí s rozpálenou kůží.

Snaží se uklidňovat nejen svůj dech, ale i naběhlou erekci v klíně, která ho na jednu stranu těší, na druhou dost znervózňuje. Nemá tušení, co má dělat. Nechce jen tak ležet a užívat si to, ale Lexovy doteky jsou naprosto odzbrojující a on nemůže nic jiného než ležet a přijímat to. Vytáhne si jemně Lexovu hlavu k sobě, aby si mohl na chvíli oddechnout od toho mučení a mohl si na chvíli užít rudé rty.

Bez zaváhání se vrhne na lákavé rty. Dlaň vyběhne vzhůru po krku, aby se zapletla do vlasů. Nikdy se mu dlouhé vlasy moc nelíbily, ale u Míši má pocit, že celou dobu prostě dělal chybu. Posune se a těsněji se k jeho boku natiskne hrudníkem. Dává si dobrý pozor, aby dolní polovina trupu byla v dostatečné vzdálenosti. Na to, že jen Míšu trošku polaskal, se sám vzrušil až pozoruhodně rychle. Znovu.

Užívá si laskání pokožky hlavy, jak se Lex proplétá jeho vlasy. Vrněl by blahem. To miluje. Pomalu, i když nechce, se musí odtrhnout. "Lexi..." uhne dalšímu polibku, který dopadne na koutek jeho úst a on je bezděky pootevře. "Měli bychom přestat, pokud to nemá zajít dál." Polkne, protože nenachází slova. Oči má zavřené, jednu ruku propletenou pod Lexovým tělem a druhou si ho k sobě přitahuje. "To bych dlouho nemusel vydržet. Tvoje laskání je..." otevře oči, aby se střetl s Lexovýma. "Reakce mého těla mluví za vše. A to jsi byl jenom na krku." zamumlá.

Dívá se na něj, pozoruje ho velmi důkladně. "A ty si nepřeješ, aby to zašlo dál." zhodnotí situaci a pousměje se. "V pořádku. I tak to bylo mnohem víc, než jsem čekal." Natáhne se, aby ještě letmo políbil rty. "Zase o tobě vím něco navíc."

Přitáhne si ho zpátky, když se chce odtáhnout. Ukradne si mnohem delší polibek, než jaký si doteď vyměnili. "Nepochybuj, že bych nešel dál. Jen nevím, co bys chtěl ty." Pohladí ho po tváři. Se skousnutým rtem přejede pohledem Lexovo tělo. Věděl by, co dál dělat. Dovolí mu to? Dlaní zatlačí na Lexův hrudník. Donutí ho lehnout si na záda.

"Víš, co bych chtěl." zadívá se na něj poněkud zmateně, ale bez odporu poslechne. "Cokoliv co chceš ty." Dlaň lehce prohrábne vlasy. "Co se chystáš dělat?" pozoruje ho pozorně a se značným zájmem.

"Víš... anatomii lidského těla znám taky opravdu dobře." usměje se lehce, ale v očích mu hrají rozverné ohníčky. Přetočí se nad Lexe, svoje vlastní vzrušení tak skryje mezi jejich těly. Opře se tak, aby mohl pracovat oběma rukama navzájem, i když tou jednou se zapírá v lokti. "Zavři oči." zašeptá do ucha, které olízne špičkou jazyka a stiskne jemně mezi zuby. Rukou si zatím hraje na objevovatele, když hladí každé místečko, na které dosáhne.

"Psychopat začátečník?" pousměje se pobaveně. "Nasekáš mě na nudličky?" vzpomene si na jeden z jejich prvních rozhovorů mimo práci. Nadechne se, ale poslušně zavře oči. "Buď na mě hodný." zašeptá, než se na jeho tváři objeví uvolněný výraz.

Jenže Míšovi probleskne hlavou něco úplně jiného, než co měl původně v plánu. Zkontroluje, že se Lex opravdu nedívá a nešikovně se převrátí, aby se tak nějak usadil a nepřepadával. Posune se na posteli k Lexovým nohám, jednu uchopí do svých prstů. Prstem škádlivě přejede po plosce, aby otipoval, zda je lechtivý alespoň někde.

"Kdepak." pousměje se pobaveně, ale i tak poslušně leží. Dovolí Míšovi cokoliv. "Já moc lechtivý nejsem, Míšo."

Uchechtne se, alespoň nebude problém s cukáním nohy. Pomalu, jak si to vykoukal, začne přejíždět bříšky prstů po citlivých bodech na chodidle. Promasíruje prsty, klenbu a okolí paty. Ani si neuvědomí, že si celou tu dobu kouše ret. Přesune se na lýtko, koleno a zakotví na stehně. Netroufne si dál než k lemu boxerek, které si Lex obléknul. Zkoumavě si prohlédne výraz jeho obličeje, aby se ujistil, že nedělá nic nepříjemného. Vzpomene si na jeden bod, který mu kdysi někdo ukázal. V tříslech, kde se rozdělují svalové hlavy, je malinký bod. Vyzkouší ho. Prohněte to místečko prsty a zase se vrátí na začátek, tentokrát k druhé noze. Pustí ho ze svých spárů a dál, jako by se nic nestalo, pokračuje v masáži.

Masáž je příjemná, chvilkami až uspává. Obzvlášť, když má zavřené oči. Míšovy prsty na jeho těle, ať už si dělají cokoliv, jsou rozhodně příjemné. Už hrozně dlouho se necítil tak úžasně uvolněný. Chvilkama prudčeji vydechne, když se Míša dotkne citlivějších míst, ale není zas tak senzitivní. V jednu chvíli se skoro vyděsí, potlačí instinktivní nutkání cuknout nohou. Mírně ho to vyděsilo, nečekal to. Nabere do plic vzduch a snaží se dostat trošku vzduchu do odkrveného mozku.

Hbitými prsty se dopracuje nahoru ke stehnu, i tentokrát se vyhne klínu a uvelebí se vedle něj. Reakce žádná... co má teď dělat? "Díky, že jsi mě neodkopnul." zamumlá tiše.

"Promiň, Míšo. Já na tohle nejsem moc vnímavý." Přitáhne si ho k sobě. "Asi jsem trošku zablokovaný, nevím."

"Nic se neděje. Nemůže se hned všem líbit všechno, ne?" pousměje se, ale zůstane ležet na Lexově hrudníku. Tahle technika nevyšla. Třeba příště vyjde jiná. Jestli nějaké příště bude.

"Bylo to příjemné. Opravdu." Sevře ho v náručí. "Máš jemné ruce, Míšo."

"Hmm." zavře oči a raději si užívá přítomnost druhého. Vzrušení jaksi opadlo, ale příjemné chvilky zůstaly. "Půjdu si dát taky sprchu a připravím se na tu naší misi... Tak se můžeš ještě válet."

Zavrní a přitáhne si ho k sobě. "Nezlob se, asi jsem tě měl varovat, že já moc nereaguju." Prsty přejedou po bříšku. "A nechtěl bys třeba umýt záda?" zkusí to.

"Nezlobím se." pokrčí rameny. Zvykl si na mnoho věcí. "A to bys udělal?" uculí se najednou. "Ale nechci tě zase přivést do nepříjemné situace, Lexi."

"Když přivedeš, tak se z ní zase vyvedu." pousměje se. "Já se jen obával, aby sis to nějak špatně nevyložil. Potom." Vytáhne se do sedu a zadívá se na Míšu. "Klidně tě umyju celého. Proč troškařit."

"Když to není fér. Já bych se pod tvými doteky roztekl a ty..." zachmuří se.

"Já se zase... prostě něco jiného." pokrčí rameny. "Je to na tobě. Stačí slovo a počkám tady."

"Co zase? Co jiného?" optá se zvědavě. On na tu zvědavost jednou umře. "Víš moc dobře, co ti odpovím, tak se nedělej." šťouchne do něj prstíkem.

"A copak mi odpovíš? Že můžu?" usměje se spokojeně, sevře Míšu v náručí a bleskově se na něj přetočí. "Jinak bys mě příšerně zklamal. Seděl bych tu a připadal si strašně osamělý." otře si nos o jeho krk. "A pak bych měl špatnou náladu, a vůbec bych nejedl, až bych ti umřel."

"To ale nikdo nechce, abys měl špatnou náladu." zavrní. "Ani abys umřel. To vůbec ne. Opovaž se!" uchichtne se, když se rejdivý nos začne dotýkat i jeho citlivých míst. "Samozřejmě, že můžeš." pohladí ho něžně po pažích a přitáhne blíž k sobě.

Vtiskne polibek na krk a usměje se. "Dostal jsem naprosto úžasný nápad. Napustíme si vanu se spoustou bublinek."

"Rád. Mají tu zajímavou vůni té pěny. Rozhodně souhlasím, když tam budeš se mnou."

"Skvělé." líbne ho na rty a nadšeně se skulí vedle Míši. "Tak já jdu napustit tu vanu."

Vysouká se z boxerek a nechá se spadnout k zemi, ale potom se pro ně natáhne. Přece tady nebude dělat bordel. Z koupelny se ozve proud vody dopadající na stěnu vany. Usměje se sám pro sebe. Lex s ním tedy mává.
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ester ester | 8. února 2014 v 7:58 | Reagovat

Joj ale nas riadne natahujes:-) uz to vyzeralo, ze ide do tuheho.....

2 KATKA KATKA | 8. února 2014 v 9:38 | Reagovat

jsem neskutečně zvědavá kdy do toho praští ze vším všudy krk byl fajn ale jsou i jíná místa na Míšově těle které Lex ještě nenavštívil :-D

3 Wieta Wieta | 8. února 2014 v 12:32 | Reagovat

také nežné maznanie je niekedy oveľa lepšie :) a im tom ide tam dobre :D

4 Karin Karin | 8. února 2014 v 21:02 | Reagovat

Jsem zvědavá kdy se přestanou oťukávat. :-D

5 IQY IQY | 8. února 2014 v 22:06 | Reagovat

hmmmm... spoločná vaňa... hmmmm ;-)  :-D
no, neviem, neviem... kam to spejeme? :-)
sakra, Lex je voľný, ale čo Miško? krucifix, ani nechcem domýšľať čo si na nás pripravili Pretinka s Voldíkom :-P

ale teším sa! :-D  :-D  :-P  :-P

6 ada ada | 9. února 2014 v 8:43 | Reagovat

bude sa diať aj niečo ďaľšie alebo ho v každej časti len navnadí a potom ujde do zajačích

7 Nade Nade | Web | 9. února 2014 v 9:07 | Reagovat

No páni! Tohle je neuvěřitelné erotické napětí. Divím se, že se dokážou držet zpátky. Já už bych všechno hodila za hlavu a šla do toho. :-D Je vidět, že je to magicky přitahuje, osudově.
Díky, moc se těším na pokračování. :-)

8 Pret a Voldy Pret a Voldy | 9. února 2014 v 10:59 | Reagovat

Odpověď speciálně pro Adu, protože nikdo jiný ji evidentně nepotřebuje. Že jsi to ty, tak kvůli tobě přepíšeme všechno co máme, aby se už nic dalšího nedělo. Jsem si jistá, že náš nový autorský zásah všichni ocení. Nechceme zklamat svého největšího kritika. :-D

9 Voldyho Keks Voldyho Keks | 10. února 2014 v 22:14 | Reagovat

[8]: Děvčata.. Že si nedáte pokoj :D Ale přepsat byste to všechno mohly.. Dvě povídky jsou vždy lepší než jedna a kedže já můžu mít teoreticky přístup k oběma verzím.. *cough* Bwhahaha :D

10 yellow yellow | 15. února 2014 v 16:10 | Reagovat

Hahaha. :D Takový napínání. To se mi líbí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama