Část třicátá první

14. března 2014 v 16:18 | Pret a Voldy |  Síla zpovědi
Část třicátá první


Usměje se, když shlíží na ten boj. Vůbec ho nenapadlo říct Lexovi, aby si usnadnil přístup podložením polštáře, takže se zdálo, že si je stále jistý sám sebou a nenechává se strhnout tím, že by mu mohl něco udělat. "Nepotřebuješ s tím pomoct?"

"Absolutně nepotřebuju. Vše plně pod kontrolou." ujistí ho ne zrovna jistě, ale akorát ten hloupý uzávěr povolí. "Naprosto." pousměje se spokojeně. Částí obsahu tuby bohatě pokryje prsty. Šroubovat zpátky to vážně nehodlá. Odloží tedy tubu dostatečně daleko. Mít ten gel v posteli taky nic moc vyhlídka. "Možná tě trošku zastudím." zvedne k Míšovi pohled, aby se ujistil, že to pořád ještě Míša myslí vážně.

"Zkus to..." řekne rozverně a vzpomene si, jak ho tady Lex musí co chvíli zahřívat. Přikývne, když se jejich pohledy setkají. Mít Lexe v sobě, to je vyhlídka, na kterou stojí vyčkat o chvíli dýl. "A nemusíš být tak důkladný... zvládnu to." trhne sebou, když se ho dotkne jeden studený prst, ale hned si zvykne, protože jinak jsou Lexovy prsty víc než horké.

"Bolesti už sis užil dost." namítne. Nehodlá nic odbýt. Ne u Míši. Není mu líto času, který věnuje jeho přípravě. Opatrně prsty upozorňuje Míšovo tělo na něco většího, co se na něj teprve chystá. Přitom využívá toho, že má volný přístup k bříšku i hrudi, takže je pokrývá polibky kousek po kousku.

"Jsi velmi důkladný, co se přípravy týče i normálně?" zavrní Michal v jeden okamžik. "Protože teď už mučíš..." Cítí, důkladnou přípravu hluboko a třese se nedočkavostí, až budou prsty nahrazeny něčím úplně jiným.

"Promiň." pousměje se a natáhne se přes Míšu pro krabičku. Tohle dělal už milionkrát, takže během chviličky už je plně připraven. Pro jistotu ještě použije trošku gelu. Poslední co chce, je Míšovi nějak ublížit. Vsune dlaně pod Míšova stehna, aby si přizvedl jeho nohy na ramena. Jde to poněkud obtížněji, ale není to nemožné. Nakloní se nad jeho tělo, aby pomalým tlakem vstoupil do jeho těla.

Fascinovaný tím, jak snadno Lex zareagoval, vpustí ho do svých útrob. Stáhne Lexe k sobě až má kolena natlačená na hrudník, ale potřebuje ho nutně políbit a vychutnat si tuhle chvíli, na kterou tak čekal.

"V pořádku?" zašeptá Lex tiše do Míšova ucha. V hlavě má prázdno, jen jednu myšlenku. Aby byl Míša spokojený. Čím hlouběji se noří do jeho těla, tím je pro něj obtížnější přinutit se dýchat. Zatajuje dech, aby mu neunikl jediný sten. Chvíli se přinutí zůstat bez pohybu, aby měl Míša šanci zvyknout si na něj. I když se mu nedočkavostí chvěje každý sval v těle.

Neschopen slov jen přikývne, jeho vlastní vzrušení je teď přitisknuto mezi Lexovým a jeho podbřiškem. Nemá ani sílu se vzít do ruky a začít se uspokojovat, protože tohle všechno s ním dělá devátý div světa. "Jen už se pohni, prosím." zasténá, ale bolestí to není. Všechny jeho myšlenky se točí kolem Lexe. Jeho vůně, jeho osoba, jeho úsměv... oči... a teď si ho bere s takovou něžností. Splněný sen.

Zapře se o předloktí, aby udržel stabilitu, a pomalu se pohoupne v bocích. Uvolní si druhou ruku a po Míšově boku pomalu zamíří mezi jejich těla. Zopakuje pohyb, ale už si ho dovolí provést s větší razancí.

Chytne svoje nohy rukama tak, aby někde nepřekážely a mohl si užívat bez starostí. Nakonec je, ale pustí a roztáhne, zatímco si je pod zadečkem přidrží roztažené. Nechce se mačkat na svoje nohy, ale na Lexe.

Využije uvolněného prostoru a natiskne se na Míšovo bříško i hruď. Okamžitě uchvátí jeho rty. Pohybuje se pomalu a rytmicky. Ve stejném rytmu zpracovává i Míšovo vzrušení. Tetelí se blahem, že nic nepokazil.

Jeho vnitřnosti se otřásají vzrušením, které snad takhle intenzivně ještě neprožil. "Lexi." zamumlá vzrušeně. "Přidej trochu, tohle je jak... mučení. Říkals, že nejsi masový vrah." hravě ho u toho kousne do ucha, protože si dovolil odtrhnout se na okamžik od horkých rtů. Pustí jednu nohu, aby si mohl Lexe k sobě přitáhnout za bedra.

Znovu políbí rty a vyhoví jeho přání. Tempo zrychlí. Prudce natáhne vzduch do plic. Tak jako tak, už to nebude trvat příliš dlouho. Zdá se být vše v pořádku, tak si konečně dovolí trošku ubrat svojí sebekontroly. Všechno je tak přirozené. Měl obavy, ale už je to všechno pryč. Přivře oči a vnímá jen Míšovo tělo pod sebou.

Ví, že moc dlouho nevydrží, ale je mu to v tuhle chvíli jedno. V momentě, když se Lex přestane tolik kontrolovat, se hladina jeho vzrušení ještě zvedne. Má potřebu se ho dotýkat všude, kam dosáhne. První vlna orgasmu ho zasáhne, když Lexovi unikne tichý sten. Jako by to byl nějaký podnět. Zavře oči, když se mu za víčky vyrojí hvězdičky poletující se strany na stranu a jen matně si uvědomuje vlastní sperma rozlité na bříšku. Všechny orgány se mu kroutí a kdyby mohl, zatne z toho i prsty u nohou. Takhle si jen přitáhne Lexe k sobě a vrhne se na plenění jeho rtů.

Vlhkost, kterou ucítí na prstech a současně záchvěv Míšova těla, ho málem smete. Přitiskne se těsněji k jeho tělu a stačí jen jeden, dva pohyby, aby mu kdesi za sítnicí explodovala barevná mlha. Zalapá po dechu a část jeho váhy víc zatíží Míšu.

Vydechne, když ho Lex nečekaně zalehne, ale je mu to jedno. Obejme ho rukama a přitiskne k sobě. Stále ještě se zavřenýma očima vydýchává svůj konec, na Lexova záda kreslí nesmyslné ornamenty.

Zkusí se nadechnout, ale zadaří se až na druhý pokus. Čeká, než všechno to vzrušení opadne, teprve pak opustí Míšovo tělo a složí se těžce vedle něj. Přitiskne se k němu. Mlčí.

Užívá si Lexovu přítomnost vedle sebe. Rukou zašátrá pod sebou, aby jedním tahem vydoloval polštář, který ho pořád nadzvedával a bez Lexe mezi nohami čněl do prostoru. Pohladí Lexe po vlasech, vtiskne do nich polibek, přitulí se blíž. Chtěl by něco říct, ale nechce kazit tuhle chvíli. V hlavě má zmatek, ale zároveň i jasno. Sklopí pohled na svoje potřísněné bříško. Beznadějně se zamiloval.

Potřeboval chviličku, aby se vzpamatoval. Bylo to krásné. Úchvatné milování. Usměje se. Vtiskne polibek na tváři a pak jemně do dlaně. Vytáhne se do sedu. Připadá si neuvěřitelně zlenivělý. Ale takhle zůstat nemůžou. Téměř proti své vůli se přinutí vstát. Stáhne použitý kondom a na chviličku zmizí v koupelně. Potřebuje si opláchnout obličej a taky zlikvidovat následky. Po chviličce se vrátí zpátky s vlhkým ručníkem v ruce a suchým přes rameno. Přiklekne si k Míšovi, lehce políbí naběhlé rty a vlhkým ručníkem začne jemně očišťovat bříško.

"Děkuju, už jsem přemýšlel, jak se s takhle roztřesenýma rukama přesunu..." chytne Lexe jemně za zápěstí, čímž upoutá jeho pozornost a zadívá se mu do očí. Potřebuje vědět, co si myslí, když nemluví. Ale nevidí hněv ani nic negativního. Alespoň trochu se uklidní. Usměje se, tak nějak... rozněžněně. Ale nedokáže ten připitomělý úsměv dostat dolů.

Očista bříška hotová, tak se přesune do slabin. "Já se na nějaké velké akce v koupelně nějak necítím." vysvětlí a pousměje se. Ještě sklouzne i o trošku níž, aby odstranil pozůstatky po gelu. Míšu pak jemně otře suchým ručníkem. Všechno to pak přehodí přes topení a zhroutí se vedle Míši. Přitáhne si ho do náručí. Lehce začne olíbávat tváře, nos, čelo i bradu. Bylo to nádherné. Jemné chvění v podbřišku cítí ještě i teď.

Tetelí se blahem, když je o něj tak postaráno a jak se k němu Lex chová i potom. Motýlci uvnitř v břiše tančí namlouvací tanec a on si to tak užívá. Zavře oči, přimkne se k Lexovi a užívá si jeho péči. "Děkuju." Nejhloupější věc, která z něj mohla vyjít, ale takovou potřebu poděkovat ještě necítil. Přišlo mu to správné. Cítí se tak dobře, jako ještě nikdy. Uvolněně... uspokojeně... zamilovaně.

Usměje se. Sám je naprosto spokojený. Sevře Míšu pevněji v náručí. "Co tvá záda? Všechno dobrý?" zeptá se, aby měl jistotu, že nic nezhoršil.

Přikývne, protože ho nic nebolí. Vůbec nic. "Myslím, že dneska budu spát jako to nejnevinnější kotě." ukradne si polibek. "Díky tobě." špitne ještě.

***

Lex usnul v příjemném opojení. Teplé Míšovo tělo natisknuté k tomu svému. Celou noc prospal jako špalek. Jen někde v podvědomí vnímal Míšovu přítomnost. Skutečnost, že není sám. Jenže, teď to nebylo jen to, že s ním někdo sdílí postel a teplo. Míšova přítomnost potlačovala ten tíživý pocit. Už nějakou chvilku je vzhůru. Byl by se vykradl do kuchyně, ale nechtěl, aby se Míša probudil po takové noci sám.

Usnuli ve společném objetí, natisknutí na sebe si drželi navzájem příjemné tělesné teplo. Michal se zavrtěl, když ho cosi probudilo z příjemného snění. Snad nějaký hluk z chodby nebo se jen špatně pohnul? Otevře oči, aby zjistil, že se nachází na Lexově hrudníku s legračně otevřenými ústy. Přizvedne se neohrabaně na ruce, aby zkontroloval, zda Lex ještě spí nebo už bdí.

Zjistil, že moc rád poslouchá Míšovo oddechování. Pousměje se, natáhne ruku, aby pohladil spánkem pomačkanou tvář. "Dobré ráno, sluníčko."

Zčervená nad tím oslovením. "Dobré ráno, Lexi." nakloní se pro jednu pomačkanou pusu na dobré ráno. "Jsi vzhůru už dlouho?" optá se zvědavě, protože na Lexovi už není vidět známka probuzení.

"Chviličku." odpoví a nedokáže se přestat usmívat. "Nechtěl jsem tě budit. Vyspal ses dobře?"

S úsměvem přikývne, vlastně má pocit, že se dnes toho úsměvu nezbaví, jak moc dobře mu právě v tuhle chvíli je. "Moc dobře." přitulí se zpátky ke zvedajícímu se hrudníku. "Doufám, že jsem tě moc netlačil..."

"Vůbec ne. Bylo to... příjemné." usměje se, vplete prsty do vlasů. "Máš hlad? Zašel bych pro něco do kuchyně a mohli bychom se zase nasnídat tady, v posteli." Navrhne. "A taky... Xitta jsme zapomněli venku." uvědomí si, že tu někdo chybí.

"Hups. Snad mi to nebude mít za zlé." usměje se, Xitt je zvyklý spát venku, snad to přežil i ve více méně neznámém prostředí. "Rád si dám něco dobrého, ale ať to moc dlouho netrvá." Odkulí se z Lexe a slastně se protáhne. "Já tu na tebe mezitím počkám v peřině a budu na tebe myslet." zachumlá se do peřiny, až mu kouká jen hlava.

"To je od tebe milé. Bude to maximálně půl hodiny. Budu pospíchat." Vymotá se z peřin, vstane a natáhne si boxerky. "Máš chuť na něco konkrétního?" zeptá se, když se souká do kalhot.

"Tvoje chutě mě ještě nezklamaly, myslím, že se zase nechám překvapit. Pokud tě to tedy neobtěžuje?" zatváří se trochu pochybovačně, takhle Lexe využívat, že se nestydí.

"Určitě mě něco napadne." opře se kolenem o postel, aby se mohl pohodlněji natáhnout a dožadovat se polibku. "A zkusím najít Xitta. Za chviličku budeme oba zpátky u tebe. Ještě se klidně prospi."

"Nemůžu spát, když ty mi budeš chystat snídani, to by mi svědomí nedovolilo." usměje se andělíčkovsky. Přitáhne si Lexe blíž k sobě a políbí ho na našpulené rty. "Spěchej pomalu, aby sis někde neublížil."

"Spolehni se." usměje se pobaveně. "Klidně ještě spi, já to tvému svědomí vysvětlím. Dokonce moc rád." Narovná se a rychle oblékne tričko. "Hezky tu na mě počkej."

"Nemám v plánu nikam chodit." zachumlá se zpátky do peřiny a sleduje, jak Lex odchází. Tiše zívne, než zase zavře oči. Tak alespoň na chvilku...
 

16 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 yellow yellow | 14. března 2014 v 16:44 | Reagovat

Já se taky tetelím blahem. Děkuji.

2 KATKA KATKA | 14. března 2014 v 21:12 | Reagovat

láska je skvělá :-)

3 Nade Nade | Web | 14. března 2014 v 21:35 | Reagovat

Takovou dobu kolem sebe kroužili, oťukávali se... Ale stálo to za to.
Díky, těším se na pokračování. :-)

4 Wieta Wieta | 15. března 2014 v 1:09 | Reagovat

sú to proste zlatíčka :)

5 IQY IQY | 15. března 2014 v 1:12 | Reagovat

tak predsa :-) juch a hurá už je ruka v rukáve... ehm, teda kocúr v trúbe... nie, nie, ani to nie je správne :-P
žeby kocúr v kocúrovi? :-D

čiči... ;-)

6 Karin Karin | 16. března 2014 v 20:39 | Reagovat

Jsem moc ráda že se konečně dali dohromady bylo to krásny. :-)

7 Zuzana Zuzana | E-mail | 4. června 2014 v 0:38 | Reagovat

Míša je zlatíčko a nedivím sa, že je z neho Lex úplne mimo. Najkrašie na tom je, že to majú vzájomne. Nevedela som si predstaviť ako budem vnímať, že Michal podviedol Alexa. Stále mi je ľúto ako to medzi nimi dopadlo, ale Lex je úžasný a to ich milovanie bolo krásne dychberúce.

8 RichardHitic RichardHitic | E-mail | Web | 12. listopadu 2017 v 22:58 | Reagovat

Doctors have many challenges to face as they are perennially surrounded by patients, diseases, hospital duties and over-extended or odd shift timings. Universally, doctor is considered to be a noble profession and respectable one at that, but a doctor also has to work under immense pressures, emotional strains and other physical challenges.

A regular physician like most of us at some point face will have to deal with personal situations such as important family affairs, family holidays, sickness or pregnancy that may force them to abandon medical duties. At the same time, a hospital or a healthcare facility is also constantly faced with emergency situations that demand all hands on deck round-the-clock. Therefore, every hospital, clinic or nursing home is compelled to hire locum tenens or substitute doctor in order to keep the staffing under control at all times.

In fact, locum doctors are the most valuable asset for the medical community because they provide quality medical care and act as a helping-hand in emergency situations when the medical facilities need them the most.

Unlike regular or permanent doctors, locum doctor jobs are also ideal career options for medical interns and graduates because they offer a wide array of medical exposure in varied medical specialties, work cultures and healthcare systems. Locum jobs are challenging and flexible, thus an increasing number of medical professionals have benefitted from these jobs, so whether one is looking for a family physicians position or in a hospital or in a clinic, locum jobs for doctors are available at all levels and in different healthcare systems.

In addition, being a locum doctor gives a medical professional the control over their working hours, location of work and choice of area of specialisation. Technically, locum positions are not restricted to general physicians but they are also extended to other fields of medical specialisations such as cardiology, neurology and many more.

Travelling can be an integral part of locum jobs, and these distinctive features are a boon for many dedicated medical professionals who are eager to expand their medical careers with loads of multi-cultural medical experiences. The fact that locum agencies in the UK recruit tens of thousands of locums from across the globe in various NHS hospitals, private clinics, nursing homes and other public hospitals speaks volume of the popularity of locum jobs.

Locating or getting a locum tenens job is a simple task as long as you are registered with one of the many reputable locum agencies. These agencies act as the middle man between locum tenens and medical facilities, and they also look after all the details pertaining to travel for locum tenens, accommodation and the nature of locum work.

Thus, maintaining a healthy locum doctor-agency relationship benefits both the parties, and it also increases the probability of getting recommendable employment opportunities and businesses or vice-versa.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama