Část sedmá

28. června 2014 v 12:45 | Pret a Voldy |  Přes překážky
Část sedmá

18+


Vyjede si za tryskovým Lexem a trochu pobaveně hledí na jeho prsty, jak se snaží najít v kapse svazek klíčů a potom se jedním klíčem trefit, aby odemknul. Projede kolem. Xitta odpoutá od vozíku. "Zůstaň." přikáže mu už v chodbě a potom si dovolí se rozhlédnout po bytě. "Páááni." protáhne užasle. "Došlo mi, že tyhle domy budou uvnitř skvělé, ale že až takhle..." otočí se na Lexe s úsměvem. "Ty nepůjdeš dovnitř?"

Přikývne a udělá těch několik kroků, kterého ho dělí od prahu bytu. Zabouchne dveře, opře se o ně a dlouze se zadívá na Míšu. "Jsi tu... asi jsem tě měl varovat, že jsem mimořádně nadržený." vydechne.

"O tom bych mohl něco vyprávět..." natáhne k němu ruku a za zápěstí si ho přitáhne. "Co pozměnit plán na jednu exkurzi v ložnici a potom se vrhnout na ten zbytek? Momentálně mě totiž architektonické skvosty moc nezajímají. Zajímá mě teď jen jeden velmi živý skvost."

Odtáhne se. U tohohle asistenci zrovna nepotřebuje. "Xitte? Moc hodnej pejsek, pojď, mám pro tebe práci." zazubí se na psa a otevře dveře do koupelny. "Hlídej vanu. Já si zatím půjčím páníčka. Na chviličku." Je mu jasné, že to stejně nebude dlouho trvat při stupni jeho nutkavé potřeby. Zavře za Xittem dveře a doufá, že to tam tu chvíli vydrží. Několika kroky je u Míši. Sehne se k němu a dravě zaútočí na jeho rty.

Oplácí mu polibky a rukama šátrá pod tričkem, aby se mohl přitisknout na holou kůži. Vyhrne ho nahoru a donutí tak Lexe, aby se od něj odtáhl a on mu mohl tričko snáz svléknout. Spadne někam vedle jeho vozíku.

"Myslím, že budeme muset odložit i tu prohlídku ložnice." skloní se k němu, aby ho vzal do náručí. "Já už to totiž nevydržím déle, než je nezbytně nutné." I s Míšou v náručí se pomalu sveze na zem. Dlaní odstrčí vozík do větší vzdálenosti, aby se o něj v zápalu vášně nezranili. "Tady a teď, nebo z toho zešílím."

"Jsem ochotný na to přistoupit, jen to moc dlouho neprotahuj." Naprosto rozpálený ze sebe stáhne košili. Křupnutí ho ujistí, že si bude muset zahrát na švadlenku, ale je mu to jedno. Potom si Lexe přitáhne na sebe. "Neostýchej se udělat cokoliv." zamumlá mu do rtů.

"Provedu." začne spěšně rozepínat Míšovy kalhoty. Moc se s tím nepáře a brzy letí stranou i s Míšovými trenýrkami. Skloní se, aby polaskal nahé bříško. "Tak strašně mě vzrušuješ." zašeptá do horké pokožky. "Tak moc, že jsem totálně pitomý. Hned jsem zpátky." Dojde mu, že sice má zásobu kondomů, ale jaksi bohužel až v ložnici. "Nezapomeň, kde jsme byli." Narovná se a vystřelí jako blesk směr ložnice.

Vydechne, když se ocitne sám na podlaze. V klíně mu tepe vzrušení a Lex si dovolí takhle zmizet. Prohrábne si vlasy a raději zakloní hlavu, aby viděl jeho brzký návrat. Takhle rychle vzrušený nebyl ani nepamatoval. Lex v něm vyvolával potlačované vášně a jemu se teď z toho motala hlava.

Rychle najde, co potřeboval a vrátí se k Míšovi. Krabičku odloží stranou. Přiklekne si k Míšovi a znovu políbí bříško. Dlaň polaská bok a Lex se vytáhne až k Míšovu krku. "Tolik po tobě toužím, Myško." zavrní mu do ucha. "Šílím z tebe." Rty projedou cestičku od ucha až ke klíční kosti.

"Já už se dávno zbláznil... do tebe." celé jeho tělo se zachvěje, když rty okopírují linii krku. "Ale jestli si teď zrovna nechvátneš, tak budu ještě dřív, než se mě dotkneš jinak." zasténá. "Netrap mě už." zaškemrá mu do ucha. "Ani sebe."

Oba jsou vzrušení už víc než dost. Lexovi už dělá i problém vysoukat se s kalhot. "Ale budeš to muset zvládnout... bez přípravy, Míšo. Nechci ti ublížit." zadívá se na něj a políbí rty.

"Když mě nenatrhneš, tak se nic neděje. Trochu bolesti přežiju." přitáhne si ho nad sebe. Když ho má takhle nahého vedle sebe, dělají se mu před očima mžitky. "Jestli nepřestaneš přemýšlet, tak tu omdlím." je vyburcovaný k vrcholu a Lex s tím takhle otálí.

"Dobře." řekne jen. Dlaněmi přejede po Míšových stehnech, aby si udělal místo. Nakloní se, aby políbil pootevřené rty a přitom hbitými prsty roztrhne lesklý obal. Skousne Míšův ret a jazykem vklouzne do jeho úst. Jednou dlaní hladí bok a druhá bez zaváhání navlékne kondom.

Zasténá dost nahlas na to, aby ho to na okamžik vrátilo do reality. Bez zaváhání přijme hluboký polibek. Rukama objede kontury Lexova pozadí a lehkým tlakem ho nabádá, aby šel blíž. Potom jimi vyjede nahoru, pohladí paže. Citlivé prsty pod bříšky ucítí nějakou nerovnost v oblasti ramene, ale nepřikládá tomu žádnou váhu. Ne teď.

Posune se blíž, vsune dlaň pod Míšova bedra, aby si ho trošku přizvedl. Políbí bříško a pomalu putuje výš. Zlehka se otře o Míšův vstup. Musí si trošku pomoc, aby se v tom rozechvění vůbec trefil. Konečně. Zpočátku se Míšovo tělo tomu jeho brání. Jazyk poškádlí místečko na krku, o kterém ví, že na něj Míša tak výborně reaguje, aby odvedl pozornost a zkusí zatlačit o něco víc.

Vydechne, když se ho rty dotknou přesně tam, kde nechtěl, aby se Lex dotýkal. Jeho tělem projede silný záchvěv. Cítí, jak najednou do něj Lex pronikne. Udělal to schválně. Dojde mu, ale nemůže se zlobit, když v něm vyvolává tohle. Místo toho se vrhne na ty provokativní rty. Rukama projede krátké vlasy, které si tak zamiloval pro ten pichlavě jemný pocit. Kdyby mohl, objal by ho nohama kolem boků a už nepustil.

Líbá Míšu vášnivě a možná trošku tvrději, než měl v úmyslu, ale po měsíci čekání musí všechna ta nahromaděná vášeň prostě ven. Kdykoliv se odtáhne, aby popadl dech, cítí ten Míšův na své tváři. Je stejně splašený jak ten jeho. Pohybuje boky proti Míšovu tělu a cítí, jak se kolem něj Míšovy útroby svírají. Snaží se vydržet co nejdéle, i když je to snad ještě horší než kdykoliv jindy. Ale ten pocit je přímo nepopsatelný. Přivře oči. Nejradši by teď zastavil čas.

"Lexi..." zasténá. "Podívej se na mě." zaprosí vzrušeně. Nemůže svůj vrchol dál oddalovat. S takovou stimulací by se mu dřív rozletěla hlava, kdyby se o něco takového pokoušel. Zrychlený tep mu hučí v hlavě. Rukama si přitáhne Lexe víc do svého klína, aby mu byl blíž a nemohl mu utíkat. Je šokovaný, že sám nepotřebuje ani žádnou jinou stimulaci.

Zadívá se do zelených očí a prudce vydechne. Vážně se snaží vydržet, ale ten zelený pohled je poslední kapka. Zasténá a jediným dalším přírazem se mu zatmí před očima. Svět potemní, aby vzápětí vybuchl v barvách a poskládal se jako dětský kaleidoskop.

Modré oči se na něj upřou a vzápětí může cítit, jak vybuchne uvnitř něj. Vydechne. Břicho ve svém vlastním výbuchu pokropí oběma. S malým zaduněním o podlahu spustí hlavu na zem a nechá tomu volný průběh. Ruce na Lexově pozadí povolí stisk, až nakonec spadnou podél jejich těl. "Miluju tě, Lexi." zašeptá s doznívajícím orgasmem. Oči stále zavřené, jak mu před nimi běhají hvězdičky. Poslepu nahmatá Lexovu tvář a přitáhne si ji k sobě.

Připadá si k smrti unavený, vyždímaný jako citrón, ale šťastný. Naprosto. Políbí Míšu na rty, jemně, láskyplně. "Miluju tě, Myško." pohladí orosené čelo a pousměje se. "Jsi v pořádku?"

"Hmmm." zabrouká jen. Má pocit, že se asi už nehne. Všechny síly ho opustily. I tak ale přemluví vláčné ruce, aby se omotaly kolem Lexova těla a přitáhly ho na sebe. "Naprosto v pořádku." políbí ho na rty a znovu zavře oči. Intimní chvilku protne zvonek, který se rozezvoní nad jejich hlavami. Míša sebou trhne leknutím.

Lex zasténá. "Tomu říkám načasování. To bude ta pizza." políbí Míšovy rty a sice nechtě, ale pomalu se zvedne. Natáhne se po domovním telefonu, aby se do něj ohlásil. Pak zmáčkne bzučák. "Máme tak dvě minutky, než bude nahoře. Takže... rychlý úklid." Sehne se, aby popadl Míšu do náručí. Zvedne ho ze země, a přenese do obýváku. "Jen to rychle vyřídím a vrátím se k tobě." Rychle do koupelny, zbavit se rychle následků milování. Sotva se stihne nasoukat do kalhot, už drnčí zvonek znovu. Rychle pohledá peněženku a jen v kalhotách otevře, aby si přebral a zaplatil pizzu.

Zmoženě otevře oči. Lex je rychlejší než on. Sotva ho zvednul, už byl na gauči a Lex byl fuč. "Bože, nech mě umřít." Zasténá, když se začne soukat do polohy v sedě. Z chodby k němu dolehnou zvuky rozhovoru, ale nějak mu nevěnuje pozornost. Teď ho spíš zajímá, jestli je opravdu celý a něco se mu jen nezdá. Ohlédne se po svém vozíku, který je příliš daleko od něj, aby se na něj přesunul.

Vrátí se k Míšovi i se dvěma krabicemi pizzy v rukou. Odloží je na stolek a sehne se k Míšovi. Usadí se vedle něj, sevře ho v náručí a začne líbat.

Zamručí spokojeností, když se znovu ocitne v Lexově náruči. "Jenom spím a tohle je velmi příjemný sen, že jo?" zamumlá, když se odtáhnou. Opře svoje čelo o Lexovo a zahledí se mu do očí. "Jsi to nejlepší, co mě mohlo potkat." Nedbá svojí nahoty, natiskne se k němu, jak jen mu to pozice dovoluje a začne vracet polibky.

"To leda ve snu." se smíchem mu vtiskne polibek na nos. "Vychladne nám ta pizza, Myško." Pohladí nahá záda. "Šotek nemá hlad? Ani po takovém výkonu?"

Zasměje se, když mu Lex vrátí jeho vtip. "Má hlad, ale potřebuje se trochu upravit. Ani na šotka se nesluší, aby přijal pohostinství v takovém stavu." poukáže na svoje břicho, které jako na povel zakručí. "Tady máš důkaz, že nelžu." zasměje se. "Mohu poprosit vozík a malou exkurzi do koupelny?"

"Jistě." pousměje se a vstane. Během chviličky přistaví Míšovi vozík a bez ptaní ho na něj přesune. Míša se zdá poněkud vysílený. "Nuže, tady na chodbě se nachází několik dveří. Tohle koupelna není, tohle taky ne, ale tohle jsou ty správné dveře." ukáže vítězně a otevře je. Xitt leží na rohožce před vanou.

"Xitte, Xitte, tobě ke štěstí stačí rohožka. To je úžasné." Pochválí psa. "Děkuji za exkurzi, pane průvodce." Vjede dveřmi do koupelny a až teď mu dojdou slova Kuby. Ty lišty, přes které zatím přejel, zářily novotou. Takže nekecal. Pohledem zabloudí k přechodu chodby a koupelny a šťastně se uculí. Jenže nemůže říct ani , Lexovi by hned došlo, že někdo žvanil. Natáhne se k umyvadlu, aby si pustil vlažnou vodu.

Vytáhne ze skříňky čistý ručník a položí ho Míšovi na klín. Jemně vjede prsty do jeho vlasů, aby je trochu pocuchal. "Připravím zatím stůl, ano? Dostanu košem, když ti nabídnu skleničku bílého?"
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 28. června 2014 v 20:10 | Reagovat

To bylo krásny a roztomilé. :-)

2 El El | 28. června 2014 v 21:00 | Reagovat

Och delší dobu jsme zde nebyla, a tolik nového se zde přihodilo :) strašně milá věc tahle povídka tak zní ...:)

3 KATKA KATKA | 28. června 2014 v 21:25 | Reagovat

úžasné jsem nadšená a tleskám :-D

4 Nade Nade | Web | 29. června 2014 v 15:30 | Reagovat

Chachá! Do ložnice, koukám, ještě nedošli. No a co? Času dost. :-D
Díky, těším se na pokračování.

5 Zuzana Zuzana | E-mail | 29. června 2014 v 16:53 | Reagovat

Uf... to bolo skvelé:) tieť takí chcem :D  sú rozkošní a teším sa, že sú spolu :) To načasovanie donášky bolo skvelé, keby prišiel skôr asi by ho ani nevnímali.
Veľmi pekne ďakujem za kapitolu.

6 Katja Katja | 3. července 2014 v 19:59 | Reagovat

Pěkné, moc pěkné 8-) nemůžu se dočkat pokračování :-P díky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama