Část šedesátá šestá

15. dubna 2015 v 8:25 | Pret a Voldy |  Přes překážky
Část šedesátá šestá"Právě si tu na tebe dělám vlastnická práva." zavrní mu do ucha, zezadu ho pevně obejme pažemi kolem pasu a přitulí se k němu. Opře si bradu o jeho ramena. "Tohle je více než dostačující. Lepší jak značkování území." zasměje se. Vtiskne polibek ze strany Míšova krku.

"Dokud kolem mě neběháš v kruhu a neočůráváš mě jako patník, tak jsem v klidu." zazubí se. "Navíc já už jednu značku mám, pořád se jí nechce dolů." odhrne o kousek košili ze svého krku, aby Lex mohl vidět vyblednutý flíček. "Tak ne že mi tady uděláš ještě jednu na druhé straně." pousměje se. Automaticky nakloní hlavu, aby měl Lex ke krku lepší přístup. "Ale vážně bys toho měl nechat, jsi až nebezpečně blízko." pošeptá mu, aby to neslyšel nikdo jiný. Rty se otře o ještě chladné ucho.

"Když mě se tak strašně nechce přestávat." zavrní a vtiskne na krk další polibek. Prsty jemně pohladí vybledlý flíček. "Neboj se, budu opatrný."
"Vy jste tak krásný hrdličky." zazubí se na něj Kamil, který před ně položí dvě sklenice a obejde bar, aby popadl vozík. "Až je mi skoro líto, že jsem sám. A ten příplatek by se určitě hodil."

"Mně taky ne. Je to až moc lákavé." vzdychne si. "Ale jestli nepřestaneme v čas, tak tu budu zbytek večera sedět sám s lehkým problémem." pousměje se. Chce Kamilovi něco odpovědět, ale Lexovy rty na krku jsou dost výmluvné na to, aby byl schopný jakékoliv jiné reakce než spokojeného vrnění.

"Já vím." zachraptí Míšovi tiše do ucha. Sám už problém má. Zavře oči a jen se víc natiskne ke svému milenci. "Je to až děsivé, jak na tebe mám pořád chuť."

"Chvilku mi něco o tom říkej." zavrní spokojeně. "Doufám jen, že na to neexistuje žádná odvykací kúra, protože tu bych nerad." pootočí se, aby ho mohl obejmout svými pažemi. Nemusí se bát, že by ho Lex pustil. Jednou sklouzne přes celá záda až na bedra. Druhou dlaní si ho za šíji přitáhne k sobě. "Strašně moc tě chci." vzdychne do jeho rtů těsně, než ho políbí. "Ale nejde to." přitiskne své rozpálené čelo na Lexovo. "Ne teď hned."

Přitiskne si ho těsněji k sobě. "Jen pár hodin, Myško. A pak budeš mít mou veškerou pozornost." blýsknou se mu v očích jiskřičky. "Navíc máš oproti mně neuvěřitelnou výhodu. Budeš sedět, to já budu muset korzovat mezi hosty." pronese zklamaně. "Už teď s tím budu mít dost problémy. Jsi moje závislost. Ta nejtěžší."

"Můžu za tebou putovat jako pejsek, jestli chceš." uculí se. "Můžeš si být jistý, že budeš pod neustálým dohledem. A já ti nikam neuteču, takže budeš vědět, kam se můžeš kdykoliv vrátit." pohladí ho po tváři. "A za pár hodin si tě unesu, i kdyby se ti nechtělo." políbí ho ještě jednou, než se obličejem otočí zpátky k baru. Lexovo objetí je příjemné. Podá mu sklenici s pitím, které jim Kamil přistavil. "Promiň, co jsi říkal?" nasadí zářivý pohled a upře ho na Kamila.

"Že jste oba totálně mimo." Kamil si povzdechne. "Ale pořád nemáte na Kubu. Ta jeho organizace těsně před začátkem byla dost na houby. Všechno mu padalo, tvářil se jak špatně vyoraná myš. Chvilku před váma sem vlítl Martin, popadl ho a zavlekl do kanclu. Oni se snad pohádali?" zeptá se zvědavě.
Lex vyprskne smíchy, ještě štěstí, že se ještě nenapil. Jinak by měl Míša koktejl za krkem. I když.... zamyšleně se podívá na Míšův krček. Olízal by ho docela rád. Třeba se ještě povede.

Zabublá smíchem. "Kdyby pohádali... Kubova ségra je opravdu číslo. A to jsme s ní jeli společně v autě jen pár minut. Musím vysvětlovat něco dál?" zakroutí hlavou a raději se natáhne po svém pití. "Teda, Kamile, jde ti to od každé návštěvy lépe." pochválí ho. "Pokaždé mi to přijde ještě o stupeň lepší než minule."

"Já myslím, že bohatě stačí. Myslím, že už je mi jasný ten kancl a tak." mávne rukou. "Prosím tě, vždyť je pořád stejnej. Hele, Lexi a tys jim ho jen tak klidně půjčil? Jestli na ně přijde Roman, tak... jéjej. Ahoj Romane." zamává na právě příchozího, který k nim okamžitě zamíří.
Lex se pousměje se. "Tak co jsem měl dělat?" pokrčí rameny. "Ještě by to tu ti dva podpálili. Přirozeným věcem by se nemělo bránit. Helena dělá obrovskou chybu. Aby se jí to pak nevymklo."

"Lex má pravdu. Přirozené věci by měly dostat svůj průběh. Určitě nikdo nechceme, aby nám to tady spadlo na hlavu." přitaká. "Ahoj Romane." pozdraví příchozího a zazubí se. Raději svůj úsměv ponoří do pití. Chudák Roman, ale aby se přiznal, tak si ho s Helenou v páru vůbec nedokáže představit.

"Ahoj. Zaslechl jsem jen útržky, ale proč proboha zmiňujete Helenu?" zeptá se zmateně Roman a přisedne si. "Mimochodem, Lexi, dík za ten dárek. Potěšil. Hele, Kamčo, šoupni mi sem nějaký pití. Alkoholu jen trošku, nechci se ztřískat hned na začátku."
"Helena je tady." oznámí Lex s jistou dávkou škodolibosti. "A není zač."
"Cože?" Roman se rychle rozhlédne. "Ona je tady? Ach boooože. Můj život skončil."

Pokývá vědoucně na Kamila. "Myslím, že teď toho alkoholu můžeš přidat víc." zazubí se. "Upřímně tě lituju. Pokud je stále tak divoká, tak si dnes večer asi ještě pořádně užijeme, co?" Natočí se bokem k Lexovi, objeme kolem pasu. Nosem se otře o bradu. "Kdypak se mi chystáš utéct?" nějak se mu nechce ho nikam pouštět.

"Ještě tu s tebou chvíli budu, jestli ti to nevadí. Oni počkají." otře se rty o Míšův krk. "Jak jsem vyrozuměl, tak u Kuby nějakou dobu byla. Má dneska docela dobře našlápnuto, tak buď opatrný." upozorní Romana. Který jen zaúpí. "Jdu se skrýt." vezme skleničku, kterou před něj položí Kamil a zamíří do kanclu.
Lex se významně podívá na Kamila. "Ti dva tam ještě jsou, co?"
Kamil se zazubí. "Jestli se zase zapomněli zamknout... "
Oba dva se rozesmějí.

Sice u žádné takové akce ještě nikdy nebyl, ale zasměje se s nimi. Taková představa bohatě k pobavení stačí. "Bude hodně překvapený, když zjistí, že jeho místo už je obsazené a ještě dvěma lidmi?" zazubí se.

"Kamile? Radši nachystej něco ostřejšího. Bude se to hodit." pousměje se Lex. "Ne, že by nebyl zvyklý, ale ono je to přece jen trošku deprimující pro... to víš, dva jeho kamarádi dělají něco..."
Kamil významně protočí oči. "Homosexuál nebo hetero, nikdo nepotřebuje vidět šukat dva svý kámoše."

"Jasně, to chápu." zazubí se. S Lexem se taky snažili vyhýbat takovým situacím. "Jen by to nesmělo vypadat tak, že mu to děláte schválně a s potěšením." popíchne je oba a naprosto nevinně se usměje.

"Já ho měl v plánu zarazit, ale sám jsi viděl, jak odsud vystřelil." pousměje se nevinně Lex. "Nešlo tomu zabránit, ale třeba už kluci skončili."
"To sotva." odtuší Kamil. "Ti musí být nadržení až na půdu. Mimochodem, na vás dva ještě Roman štěstí neměl, že se Míša tak culí?"

Zavrtí hlavou. "Zatím se tomu úspěšně vyhýbáme. A do ložnice bez vyzvání nevstoupí. Viď?" otočí se na Lexe a líbne ho na bradu. "Uslyšíme křik nebo jen ránu jak sebou ten chudák sekne?"

"Nooo." protáhne Kamil zamyšleně. "Možná jen uvidíme, jak se sem nasupeně blíží." pronese, zatímco se dívá za ty dva.
Roman celý rudý dorazí k baru. "Panáka něčeho tvrdýho a rychle. Taky jste mi mohli říct, že ti dva tam... kurva!" otočí do sebe panáka, který mu Kamil přistrčí.
"Nedalo se. Odešel jsi dost rychle." namítne Lex. Ovine Míšovi paži pevně kolem pasu a opře si bradu o jeho rameno. Má tohle rád. "Míša je svědek, že jsme chtěli."

"To je pravda, snažil jsem se tě bránit, ale vypadnul jsi rychleji, než prý stačili zareagovat." pokrčí Michal omluvně rameny. Přitulí se do Lexovy náruče, obličej skryje do jeho ramene a na chvíli zavře oči.

"Já už zase viděl Martinovu nahou prdel... bože, fůůůůj. Brrr. Ještě jednoho." pošoupne skleničku zpátky ke Kamilovi, který se evidentně dobře baví. "A netlem se, pako."
Lex se pousměje. "Zajímavé, že moje nahé pozadí ti v sauně nevadilo." vtiskne polibek na Míšovo čelo.
Roman se za něj zamračí. "Jenže to tvé popředí jaksi zrovna nikoho neklátilo. A už vůbec ne mého kamaráda." unaveně se zhroutí na bar. "Co já jsem komu udělal... Už tu chybí jen Vojtěch a to jeho věčný rejpání a půjdu si hodit mašli."

"S tím vánočním překvapením pro Lexe, které jsi mu daroval, se může stát, že to nebude trvat dlouho a uvidíš i něco dalšího." zazubí se na něj Michal. "Ta deka toho totiž moc neutlumí. Většinou skončí dole. A zase.... byť je to nepříjemné. Lepší vidět jak se klátí kamarádi, než když ti klátí někdo drahou polovičku... Musíš na tom vidět i ta pozitiva." řekne vědoucně.

"Rozhodně úžasně pozitivní." povzdechne si. "Obyčejný díky by bylo lepší než tyhle výhružky."
Lex se pousměje. "Míša si dělá legraci. Víš přece, že já se ze zásady zamykám."
Kamil se pousměje, obejde pult. "Někdo tu potřebuje pořádně obejmout." zazubí se, než se vrhne na Romana. Ten jen odevzdaně vydechne. "Jste všichni totální magoři."

"Ono v tom vlastně bylo i poděkování... odteď si Lex nemůže stěžovat, že ho studím. Ta deka hřeje krásně. A ten zbytek... je ti doufám jasné, že si s ním neděláme výzdobu pokoje." zazubí se. "Roman by se měl porozhlédnout spíš po nějaké frajerce. Aby nás nemohl mít za magory." Nakloní se kousek k němu. "Sice je tu spousta gayů, ale žen je tady taky dost. Stačí jen některou okouzlit." poplácá ho po rameni.

"S ženskýma problém nemám. Mám problém s tím, když... Kamile, odstup ode mě!" střelí po barmanovi pohledem.
Ten se jen pousměje a zvedne ruce v obranném gestu. "To byla portmonka. Čestný."
Lex je sjede káravým pohledem. "Jste jak malé děti." Sjede dlaní po Míšově hrudi až na bříško, kde se zastaví. "Ty dárky od tebe byly vážně užitečné. Kamile? Práce volá." naznačí svému zaměstnanci, že už se u baru začínají objevovat lidé. "Romane, ty jsi dneska nějak přecitlivělý. Nějaké problémy doma?"
Roman zavrtí hlavou. "Pořád to samý. Nemá smysl to řešit."

Zahledí se do svého pití. Do tohohle nezasahuje. To je mezi Lexem a Romanem. Rozhlédne se raději po osazenstvu baru, který se značně naplnil. Rukou, kterou objímá Lexe kolem pasu, ho začne bezmyšlenkovitě hladit. Zapřemýšlí, co bude dělat do doby, než se přiblíží půlnoc, zatímco se bude Lex věnovat svým hostům. Kamil má práce dost, s Romanem taky moc zábavy asi nebude a ostatní jsou stále někde fuč.

"Kdybys řešit chtěl... " povídá se Lex na Romana vážně. "Víš, kde mě najdeš."
Roman přikývne. "Vím. A jak jste si užili svátky?" zeptá se zvědavě. "A vynechejte nechutnosti."

"Nejsou to nechutnosti..." podotkne s úsměvem. Nechá raději odpověď na Lexovi. On osobně si svátky užil moc. A netěšil se na chvíli, kdy bude muset za dva dny zase začít pracovat, protože po Vánocích přibude zakázek, které byly dané darem. "Já jsem si je užil hodně."

"Detailů tě ušetříme." přikývne Lex. "Vánoce doma v klidu a pohodě, rozbalili jsme si dárky..." věnuje spokojený pohled Míšovi. "A pak jsme prostě jedli, pili, navštívili Míšovy rodiče. Víš, jak to chodí kolem svátků. Počasí bylo dost mizerné. Tak jsme se hřáli doma pod dekou."

S úsměvem zamává od baru na právě příchozí dvojici, aby zaujal jejich pozornost. "Přesně tak." přikývne souhlasně. "Tak už ti je můžu představit, dorazili oba dva." řekne s úsměvem Lexovi. Sleduje, jak Martin galantně Sáře podrží kabát, aby se mohla svléknout. "Pěkně si ho vycvičila. Ten jejich rodinný temperament se asi rozdával v násobných mírách." zazubí se. Martin byl vždycky fajn, ale až se Sárou se změnil k ještě lepšímu. Stal se z něj pořádný muž.

"To je skvělé." pousměje se. "Moc rád je poznám." prsty upraví Míšovi neposedný pramínek, zastrčí ho za ucho. "Víš vůbec, co je to hřeben?" poškádlí ho s úsměvem.
Roman se ošije. "Tak já jdu korzovat, jako jeden z organizátorů, když ostatní jsou k ničemu. Jeden tu vrká, druhej souloží v kanclu. Já bych to zase všechno odnesl." huhlá si pod vousy, zatímco zamíří k druhému baru. "David mi snad trošku zlepší náladu..."

"Samozřejmě, že to vím. Používám ho dost často. Ale divím se, že ty ho znáš." uculí se. S úsměvem se zahledí na Martina, který si vede Sáru za rámě. "Ahoj Martine, Sáro. Rád vás zase vidím. Sluší vám to spolu." Ti dva se hledali, až se našli.
"Ahoj Michale, už jsem si říkal, že se vůbec neozveš, jestli vůbec žiješ. Ale jak je vidět, prospívá ti to." věnuje jeden úsměv i Lexovi, který ho stále objímá kolem pasu. "Jdeme jen na chvíli. Od jedné sloužím plnou, takže budeme muset odejít ještě před půlnocí..."
"To je v pohodě, můžete odejít, kdy se vám bude chtít. Jsem rád, že jste vůbec přišli. Chtěl jsem vám při té příležitosti někoho představit... Tohle je Lex, můj přítel. A Lexi, Martin. O tom jsem ti vyprávěl. A Sára, můj právník."

Pousměje se. Natáhne ruku k Martinovi, aniž by přestal podpírat Míšova záda. "Vítejte tu. Těší mě, že vás poznávám." Martinovi pevně stiskne ruku a Sářinu galantně políbí. "Rozhodně není povinnost zdržovat se přes půlnoc. Jen se dobře bavte. Tady Kamil vám moc rád namíchá, cokoliv si budete přát. Jistě oceníte hlavně jeho nealkoholické koktejly. Kamile? Buď tak hodný..." zavolá na něj. Kamil okamžitě přiběhne a zajímá se, co si dají.

"Nealko se hodí. Děkujeme." pokývá Martin hlavou a prohlédne si Lexe pořádně, než se otočí na svou drahou polovičku. "Sáro? Co si dáš?"
"Doporučuju to, co piju já. Je to vážně skvělé a bez alkoholu, jak říká Lex." Vstoupí jim do hovoru Michal. Neušel mu Sáry pohled, kterým si je oba prohlédla. Obzvlášť po tom představení.
"Vypadá to divoce, ale zkusit se má všechno. Dám si to samé, co má Michal." Rozhlédne se kolem sebe, jako by si kontrolovala osazenstvo. "Ale nejsem si jistá, jestli by tvoje přítomnost tady, Martine, po půlnoci nebyla potřeba."
"Dáme si to tedy dvakrát, díky." Kývne Martin na Kamila. "Proč? Myslíš, že budou potřebovat zachraňovat životy? Vlasy nad záchodovou mísou nikomu nedržím." zazubí se. "Vezmeme si to jinam nebo můžeme zůstat tady?" Nerad by někomu na baru překážel.

"Můžete zůstat tady." pousměje se. "Já budu muset udělat povinné kolečko po přátelích, tak bude mít Míša aspoň příjemnou společnost. Nahne se a vtiskne polibek na Míšovu tvář. "Omluvíš mě na chviličku?"

"Jistě, jen běž. My se tady zabavíme." Propustí ho ze svého sevření s úsměvem. Ještě jednou se ohlédne, aby viděl, jak se živě s někým pustí do hovoru. S úsměvem se otočí na své dva přátele. "Tak povídejte, jak se máte a co ta svatba?"
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Zuzana Zuzana | E-mail | 15. dubna 2015 v 17:51 | Reagovat

Ďakujem za peknú pohodovú kapitolu:)

2 Karin Karin | 15. dubna 2015 v 21:11 | Reagovat

Pohodová kapitolka a cela povídka je pohodová a krásna. :-P  :-)

3 KATKA KATKA | 16. dubna 2015 v 11:45 | Reagovat

Romanovi přeji aby se Heleně vyhnul až do konce nesedí mi a Roman je fajn , jinak skvělý díl to bude noc a ráno :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama