Září 2016

Nenáviď mě dnes - část osmá

18. září 2016 v 11:00 | Pret a Voldy |  Nenáviď mě dnes
"Myslíš, že by byl někde nějakej tatér, kterej by udělal dvě stejný tetování?" usměje se a stáhne si přes hlavu tričko, aby byla vidět kompletní kresba na jeho těle. "Navíc mám tetování jednotky, ve které jsem sloužil. Můj zaměstnavatel je totiž stát." vysvětlí prostě. "Já osobně bych s tím problém jinak neměl. Věřím, že jsi dobrej, jinak by tě ti dva neměli za dvorního fotografa na svém obřadu. Na to jsou příliš důslední."

Nenáviď mě dnes - část sedmá

11. září 2016 v 11:00 | Pret a Voldy |  Nenáviď mě dnes
David se zadívá na Dwighta a pousměje se. "Nechci tě připravit o snídani. Myslím, že to snad zvládnu sám."

"Ví vůbec někdo, co jsem to pil, že jsem to do sebe lil jako šťávu?" zakroutí nad sebou nechápavě hlavou. "Ale jednu výhodu to má. Naši novomanželé nebudou moct říct, že jsme je málo zapíjeli."
"Vydržel bych těch pár minut…" usměje se a jemně se natáhne, aby pohladil pokřivenou tvář. "Stačí říct."

Nenáviď mě dnes - část šestá

4. září 2016 v 10:47 | Pret a Voldy |  Nenáviď mě dnes
***

Nebyl si jistý, jestli ho ze spánku probrala bolest hlavy, nutkání na zvracení nebo chlad, který se plazil po jeho těle. S tím alkoholem to asi vážně dost přehnal. Tlumeně zasténá, když mu malý pohyb těla na bok způsobí problémy. V hlavě mu kdosi bubnuje melodii výsměchu opilosti. Zastřeným pohledem shlédne na nahé nohy vedle sebe. Co to v noci vyváděl? No, zřejmě nad tím bude muset přemýšlet později, protože jeho tělu se vůbec nelíbilo, že se byť jen pohnul. Proč vlastně tak chlastal? Vyhrabal se ze zváleného sena, spěšně na sebe navlékl kalhoty, do ruky čapl košili a vplul do bot těsně před tím, než vyběhl na poslední chvíli ze stodoly a vyhledal alespoň křoví před ponížením, které by na něj čekalo, kdyby ho někdo viděl zvracet. Žaludek se obracel jako na horské dráze. Nevzpomínal si, kdy se takhle ožral naposledy. Vlastně si nevzpomínal vůbec na nic. Škobrtavě se vydá směrem na statek. Potřebuje vodu a uhasit kromě pachuti i žízeň, kterou měl. Ostrá bolest hlavy se mu bodavě vysmívala.