Část šedesátá druhá

8. června 2018 v 12:00 | Pret a Voldy |  Nenáviď mě dnes
Část šedesátá druhá***

Davida probudí zvláštní necitlivost v noze. Zamrká, aby se mu podařilo rozlepit oči. Chvíli mu trvá než se probere natolik, aby začal vnímat, co se kolem něj děje. Cítí dech na svém zátylku, dlaň na břiše. Otočí lehce hlavou, aby pohlédl do obličeje spícího Alexe. Pousměje se. A hned zjistí, co může za pocit znecitlivění. Alex má přes něj přehozenou nejen ruku, ale i nohu. Neubrání se tichému uchichtnutí. Snad nevzal vážně to, když mu večer vyhrožoval, že mu uteče. Pousměje se a stočí hlavu zase zpátky. Líbí se mu takhle v Alexově náručí. A líbí se mu, jak ho Alexův dech lechtá na zátylku. Způsobuje mu to jemné mravenčení a taky vyvolává jistý drobný problém v klíně. Uvědomí si, že je vlastně nahý a ušklíbne se. No, evidentně to neschová. Utéct nemůže, z Alexova drtivého sevření se nevymaní bez toho, aniž by Alexe probudil.

Možná za jeho probuzení mohl pocit, že něco není tak jak by mělo být, když normálně spí, nebo prostě jen fakt, že nebyl sám a jemné zavrtění těla, které tak pečlivě objímal, společně s vycvičenými reflexy, ho vytrhly z příjemného snění. Zavrtí se, stáhne svou nohu, aby zaujal lepší pozici a zesílí stisk na paži. Tělem se přitiskne k nahému tělu před sebou mnohem těsněji. Davidovo tělo sálalo příjemným teplem. Sklouzne dlaní z bříška na bok a stehno, aby ji v pohlazení vrátil zase zpátky. Nosem se zaboří do krátkých vlasů. Na tváři se mu usadí úsměv, ale mozek stále ještě ukonejšený spánkem se nechce probrat, stejně jako vůbec nechce otevírat oči. Spokojeně zamručí. Je mu skvěle. Takhle by mohl zůstat už navždy a neomrzelo by ho to. Zbystří smysly, aby zjistil, že Davidův dech už není pravidelný spánkem. Takže tady je důvod jeho probuzení. Pousměje se. "Dobré ráno." zapřede.

"Dobré." zavrní spokojeně a přihouří oči. "Vzbudil jsem tě?" Zavrtá se hlouběji do teplé náruče. "To mě mrzí." Zlehka se dotkne rty Alexovy tváře. "Ještě chviličku…" zapřede. Vůbec se mu nechce vstávat. "Co by se stalo, kdybychom vylezli z postele až na oběd?"

"Ani nevím." Zamručí. "Když mě necháš vylézt alespoň na odskočení do koupelny, tak se nestane vůbec nic." uchechtne se. "Klidně si můžeme dát v posteli i ten oběd." Konečně otevře oči. Pohladí ho palcem po tváři. Zvedne se na lokti, aby k němu měl lepší přístup a vtiskne mu polibek na rty. "Jak se ti spalo?"

"Dobřeéééé." zavrtí a pokusí se v Alexově náruči pořádně protáhnout. Přitiskne se tak těsněji k němu, jak protáhne tělo. Prsty promne Alexovy paže. "Hmmm, miluju svalnatý chlapy." zazubí se a zavrtá se zpátky pod peřinu.

"To jsem rád." pousměje se a vtiskne mu polibek na spánek. "Takže svalnatý chlapy?" Zesílí své objetí. Přitiskne se svým klínem k Davidovu zadečku. Rozhodně ho to jeho vrtění nenechávalo chladným. Jakoby nic sklouzne dlaní z bříška do Davidova klínu. Překvapeně zamručí. "Ale..?"

"Ale co?" zeptá se zvědavě. "Tady se nás asi probudilo víc, že jo?" uchechtne se a stočí pohled na Alexe. "Jo, hrozně se mi líbí, když má chlap pevné bicepsy." zazubí se. Alex je rozhodně má. Usměje se jako sluníčko.

"Díky bohu, že jsem je nikde neztratil." Uleví si hraně. Potom se uculí. Nakloní se, aby mohl přejet svými rty po kontuře Davidova ramene. Sjede až na krk a pomalu se vydá k uchu. "Tohle množství probuzených se mi začíná celkem i líbit. To bychom jim měli popřát dobré ráno." Dlaní polaská částečně probuzený úd.

"Bystroočko, já se ale zas tolik budit nechtěl." zasměje se a zvrátí hlavu. "Ale když už tu tak hezky všichni vstáváme… mimochodem, tohle vstávání se mi moc moc líbí." zazubí se.

"Neměl ses tolik vrtět, na tvůj zadeček nalepený na mém klíně reaguji extra citlivě." Uchechtne se. Začne přesouvat své rty přes krk na klíční kost až si Davida jemným tlakem otočí na záda, takže se ocitne nad ním. "Nejdřív si s tebou pěkně pohraju a potom klidně můžeš zase podřimovat. Nebo spinkej dál, jak se ti chce..." Pronese s úsměvem než zmizí pod peřinou. Tváří se otře o bříško. Nepamatoval si, kdy se naposledy za tak krátkou dobu takhle intenzivně s někým mazlil, ale líbilo se mu to.

"Alexi, tohle není fér." zavrčí vzrušeně. "Jak jako pohraješ? A já u toho mám spát? Zbláznil jsi se?" Nespokojeně se zavrtí. "Jak u toho tvého pohrávání můžu asi tak spát? Nechceš mi to říct?"

Uchechtne se. "Zavřeš oči a spíš, jednoduché, ne?" Rukama přejede přes boky do třísel. Odtáhne lehce nohy od sebe, aby se mezi ně mohl vklínit. "Jak to není fér? Nemůžu si pomoct, ale dělám ti to strašně rád." zabrouká spokojeně. Vtiskne polibek na podbřišek, těsně nad Davidův penis. "Protesty?" Vykoukne zpod peřiny a zamžourá na něj s úsměvem.

"Zatím ne, ale vyhrazuju si prostor pro protesty na konci téhle tvé záškodnické akce. A koukej abych byl spokojený." vyplázne na něj jazyk. "Jinak si mě nepřej." Skousne rty, aby nezasténal, když ucítí dech na podbřišku. "Jsi neskutečný provokatér, bystroočko a počítej s tím, že se ti to jednou dost krutě vymstí." upozorní ho.

Nakloní se až k němu, aby mu viděl do očí. "Uvidíme, co budeš říkat až budeme u konce… ale myslím, že v tu chvíli budeš sténat moje jméno." Zavrní mu spokojeně do ouška. Polaská ho svým rty. Vydechne, když se odtáhne, aby po hladkém těle sjel jako had zpátky k místečku, které ho magneticky přitahovalo. Přejede ho několikrát rukou, aby zvýšil napětí v něm, než se skloní, aby ho vzal do úst.

"Tak to teda ani… do prdele." zasténá, když ucítí na svém penisu horkost Alexových úst. Už se nevzmůže na nějaké komentáře. Jen se zachvěje v očekávání.

Pousměje se, když k němu pod peřinu dolehnou Davidova slova. Chvíli si s ním jen tak pohrává. Špičkou jazyka dráždí zrudlý vrcholek, obkružuje napnutou uzdičku a užívá si to. Rukama hladí celá stehna, ke kolenům a zase zpátky do citlivých třísel. Palce se dotýkají přechodu stehen v oblé půlky… sklouzne jazykem níž, aby taky trochu potrápil hladká varlata.

Zasténá a zatne prsty do prostěradla. Ráno se sice nevyvíjelo přesně dle jeho představ, ale bylo to rozhodně víc než příjemné. Šílel z Alexových doteků. Nechtěl, aby přestával. Zalape po dechu. Ať už nebyl Alex zběhlý ve vážných vztazích, rozhodně věděl zatraceně dobře, jak partnerovi dopřál spoustu rozkoše.

Přesune své ruce na kořen penisu. Jazykem sklouzne ještě o kousek níž. Olízne svraštělý otvor, který většinou vynechával, protože nechtěl aby si David myslel, že na něj nějakým způsobem tlačil, ale pro tuhle chvíli se mu to zdálo jako dobrý nápad. Jedním tahem jazyka nahoru se dostane z citlivého místečka až na vrchol penisu. Bez zaváhání ho přijme do svých úst. Vláčnými tahy nechá Davidův penis mizet ve svých ústech.

Zapře se dlaněmi, aby se vytáhl do polosedu. Zapře se lokty a předloktím a zastřeným pohledem sklouzne na Alexe skrytého pod dekou. Prudce vydechne, když se jeho jazyk dostane do citlivých míst. "Alexi? Dost… to… stačí."

Překvapeně ustane ve své činnosti. Vykoukne zpod peřiny celý rozcuchaný s rukou stále v Davidově klíně. "Proč?" zeptá se nechápavě… "Myslel jsem, že se ti to líbí. Alespoň tohle mi přijde jako dostatečný důkaz." pousměje se, když přejede rukou po naběhnutém údu.

"Neříkám, že nelíbí…" vydechne. "Hele, mohl bys toho aspoň nechat, když mluvíme? Mě se blbě soustředí na slova…" přimhouří oči. "Jen mi to nepřijde.. férový. Jsou i jiný způsoby, ne?"

"Nemusíš mluvit." Skloní se, aby ho políbil. "Těmi jinými způsoby máš na mysli něco konkrétního?" zeptá se zvědavě. Tohle ho celkem i zajímá. Propustí Davida ze své dlaně a přitiskne se svým vzrušeným klínem na ten jeho, rukama se zapře vedle jeho ramen, aby mu během toho pohlédl do očí.

"Možná bych i myslel, kdybys mě chvíli nedráždil…" zabručí, ale usměje se. "Neříkej, že nevíš." uculí se. Dopřeje oběma dlouhý vlhký polibek. "Jsi neuvěřitelný."

"Omlouvám se, ale neskutečně mě k tomu neustále vybízíš." uculí se nevinně. "Když si to tak v hlavě srovnám, tak bych možná i řešení měl, aby ti to přišlo férové. Ale myslím, že to chci slyšet od tebe. Řekl bych, že jsem plně uvěřitelný. Právě se mě dotýkáš a není to přelud." Uchechtne se spokojeně.

"Třeba žiju jen v hodně dobrém světě přeludů." zazubí se a přejede dlaněmi po Alexových bocích. "Tak ty víš, ale chceš to slyšet, ano?" ušklíbne se. "No dobře… jak je ctěná libost…" paže přejdou na Alexův krk a přitáhne si ho blíž. "Chci ti ho kouřit zatímco ho budeš kouřit ty mě." zavrní. "Šedesát devítku snad znáš, ne?"

"To bych ti měl dokázat, že rozhodně přelud nejsem." uculí se potutelně. Souhlasně zamručí. "To je skvělý nápad." Svými rty přejede po Davidově oušku. Olízne ho. "A chceš být dole nebo nahoře?" Přitlačí svůj vzrušený klín proti druhému. "I když… to je asi jedno." Povalí Davida do peřin a sám se otočí, aby se hned pustil do své velice oblíbené činnosti. Se zavrtěním se nabídne Davidovi, když si klekne s roztaženýma nohama nad jeho hlavou.

S připitomělým uculením natáhne ruce, aby dlaněmi přejel po Alexových stehnech. Zvenku a pak zlehka přejede i po vnitřní straně. V dlani lehce potěžká varlata a druhou dlaní obejme penis, který se mu tak nestydatě nabízí. "Tohle tě bude moooc mrzet…" zamručí spokojeně, uculí se a zlehka přejede špičku jazykem. "Říkal jsem ti, že miluju lízátka?" zeptá se.

Uchechtne se, když se na pár centimetrů odtáhne. Vydechne, když na svém údu ucítí vlhký jazyk. "Ne, neříkal, ale myslím, že by se mi to mohlo líbit." přisvědčí. Sám se jednou rukou opírá o Davidovo stehno, aby nepřepadl. Tou druhou střídavě laská každé místečko, které se mu zrovna dostane pod dlaň. Stáhne předkožku, aby mohl jazykem obkroužit zarudlý vrcholek.

Vydechne. Prsty zachytí Alexův penis u kořene a olízne ho po celé délce. Dlaní druhé ruky vklouzne na pevný zadek. Přimhouří oči, je těžké soustředit se na laskání, když je sám velmi zručně rozptylován.

Spokojeně přivře oči. Sice se nemohl věnovat myšlenkami jen tomu, jak Davida co nejlíp uspokojit, ale i tak to byl velice dobrý nápad. Na okamžik se zasekne, když ho začne David šikovně zpracovávat a ještě když je v téhle celkem vyzývavé pozici… zasténá než se vrátí zpátky k tepajícímu údu ve své dlani.

Pevněji sevře kořen penisu a jazykem začne zpracovávat špičku. Lehce ji sevře mezi zuby a následně vsaje Alexovo vzrušení do svých úst. Dlaní přejede po pevném zadku prsty vklouzne mezi půlky.

Lehce sebou trhne, když se prsty z půlek přesunou do rýhy mezi nimi. Byl tam extra citlivý a měl takový pocit, že David si to začínal postupem času uvědomovat a taky toho náležitě zneužívat. Odtrhne se od vzrušení, které právě zpracovával ústy. "Tohle není fér." zasténá se zavřenýma očima.

Nechá vyklouznout Alexův penis ze svých úst a pousměje se. "A pro koho přesně to není fér?" zeptá se s podtónem vzrušení v hlase. Prsty jakoby Alexovy námitky naprosto ignorovaly. Přejedou jemně až k varlatům a zase zamíří zpátky.

"Davide…" zanaříká až moc spokojeně. Vlastní tělo ho podráží pod takovými dotyky a nedokáže se proti nim vzepřít, protože na to je to až moc příjemné. Na moment se opře čelem o Davidovo stehno než se vrátí zpátky ke vzrušenému údu s pocitem, že mu to musí nějak vrátit. Vsune si ho do úst hned na první pokus. Rukama sklouzne pod varlata, aby prohnětl hráz mezi nimi a konečníkem.

Zasténá, když se jeho penis octne v horkém vlhku Alexových úst. Zamračí se. Jak se má soustředit, když mu to Alex vůbec nedovolí. Tohle si rozhodně žádá odvetu. Objede špičku penisu tyčící se před ním zkušeně jazykem a prsty jemně přejede přes vstup do Alexova těla. Jen doufá, že nedojde k nějaké nehodě a neskončí s kousnutím nebo ještě hůř.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 18. června 2018 v 20:54 | Reagovat

To byla parádní kapitolka. :-P  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama